Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.08.2021, 08:19   #237
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

hahahaha może i troszkę? chyba narazie pozostanę po prostu przy tym co mam.
wczoraj wyjechałem przewietrzyć NCka popołudniem - zrobiłem sobie niecałe dwieście, jeździło się pięknie. po domem odczyt 3.2l a nie byłem specjalnie delikatny - jakoś na początku wszedł we mnie diabełek...
a czego chcieć od XT... że nie zapierdala? może pomieniałbym przód jakby ktoś podpowiedział czy od TTR, TT podejdzie, tam zdaje się regulacja pełna. może jednak najtaniej jest to pomodzić na raty - wahacz od TTtki? ramy jak mniemam są dokładnie te same w sensie mocowania wahacza.

od dawna priorytetem jest aby wracać do domu - XT zdaje się wpisywać w ten schemat jak żadne inne szwęduro.
Ma jeszcze jedną ważną cechę - jest zapłacone gotówką a ja jestem wolnym człowiekiem. Od końca sierpnia nawet i NC przejdzie na własność matjasa, dałby Bóg.

Co do PR7 - cenę ten motocykl ma totalnie z dupy bo w chwili obecnej jest droższy od 701 i T700. deprecjacja nowego to jakiś koszmar. osiągalność dopiero przyszły rok, wsparcie sieci dealerskiej ŻADNE - te polskie bizmesmeny nawet nie odpowiadają na maile.
części zamienne jeśli chodzi o nadwozie tylko nowe - zero używek. krótko mówiąc motocykl może i ciekawy ale ja sobie popatrzę w internecie. nie stać mnie na takie fanaberie. finalnie jeśli cokolwiek nie pyknie - możliwość odsprzedaży: żadna.

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem