Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.08.2021, 21:29   #10
Mallory
Moderator
 
Mallory's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Poznan
Posty: 2,433
Motocykl: RD04
Przebieg: kto wie
Mallory jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 dni 5 godz 26 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Klima Zobacz post
Strzelanie na pół gazie - ogarnięte - pilot jet był przetkany co przeoczyłem przy pierwszym rozbieraniu gaźnika - pierwsze odpalenie po przeczyszczeniu i moje uszy usłyszały piękną pracę silnika ;D. Zaworki iglicowe też wymienione - gniazda delikatnie przeczyściłem i mam nadzieję, że będzie ok
jak nie cieknie będzie OK.

Cytat:
Napisał Klima Zobacz post
Pierwsza przejażdżka i znów strzelanko - tym razem przy hamowaniu silnikiem/kompletnym odpuszczeniem gazu (wrócił do stanu poprzedniego ale trochę więcej strzela) - czyli temat wielokrotnie wertowany na tym forum.

Teraz przede mną synchro gaźników (na jałowym obroty nie są równe) - - PYTANIE? - jakie macie patenty aby dostać się do tej śrubki od synchro ;/ ?
w RD07 to jest masakra - w odróżnieniu do RD04.
http://150.254.222.97/wikiafri/index.php/Synchronizacja_ga%C5%BAnik%C3%B3w

Ulubiony cytat z Afripedi: W RD07 śruba jest dostępna od spodu (kolo kciuka) i wymaga krótkiego krzyżaka, wałka giętkiego albo odrobinę zdolności proktologiczno-laryngologicznych (coś jak operowanie migdałków przed odbyt).

Cytat:
Napisał Klima Zobacz post
Kolejne pytanie dotyczące składu mieszkanki - Hayens mówi o 2.5 obrotu - tylko teraz pytanko czy na obu cylindrach musi być tak samo
Chodzi mi o to, że oba cylindry pracują w trochę innych warunkach (przedni ma więcej chłodzenia) - czyli pewnie ma to wpływ na ustalanie różnych wartości mieszkanki z tylu i z przodu ? (czy jest jakaś tendencja ze na tylnym zawsze trochę mniej lub więcej obr. ?)

2,5 obrotu na obu w RD07 (bez A). Jest jeszcze metoda na słuch i obserwację podnoszenia się obrotów, ale to trzeba mieć skilla - raz widziałem takiego co podobno ma w tym silla, ale i tak mu się nie udało.

Możesz zadzwonić - chętnie gadam o starych Afrykach:)) ...
__________________


Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien.

Ostatnio edytowane przez Mallory : 06.08.2021 o 22:37
Mallory jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem