Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.07.2021, 11:11   #6506
Mieciek


Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Kalwaria Zeb.
Posty: 729
Motocykl: nie mam już Afryki
Mieciek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 5 dni 16 godz 6 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał nabrU Zobacz post
Emek, widać brudas jesteś (jak większość facetów)

A tak na serio, to śledzę kanał Noraly (Itchy Boots) od prawie początku (zasubskrybowałem jak były chyba ze 3 odcinki i wciąż była w Indiach) i dla mnie jest the best ze wszystkich jeżdżących jutuberek (sorry Kinga...). Ale oczywiście to sprawa indywidualna, 'each to their own' jak tu mawiają.

Co do czystości ciuchów to może nie zauważyłeś, ale Noraly prawie w ogóle nie sypia w namiocie, więc pewnie ma łatwiej utrzymać czystość w obejściu. Po drugie ciuchy ma od Rev'it (Holendrzy jak ona) i właśnie przed jej wjazdem do Namibii dostała paczkę od nich z nową kurtką i spodniami Sand 4 (wcześniej jeździła w Horizon 2). I tu chyba jest tajemnica czystości jej ciuchów w odcinku z AT...
Dodatkowo ona bardziej zwiedza i jedzie po prostu używając jednośladu. I też magia edycji. W ogóle nie wrzuca ujęć z naprawy kapcia itp. Sama kiedyś powiedziała ze tego nie robi żeby nie czytać w komentarzach jak bardzo sobie nie radzi.
My czy tez inny holenderski jutuber Pedro Mota najtrudniejszego przejazdu zawsze szukamy żeby sprawdzić czy się da. I często się da, albo nie. zawsze się oberwie kurzem pchając kogoś albo ujebie benzyną (moja RD04 cieknie z pod korka jak się wywali) i wracam do domu po 1h pojazdówki tak jak mówi Emek.
__________________
Ex moto: RD04, WFM 1972, WSK 1967, WSK 1982, MZ ETZ 1991
Mieciek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem