Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.07.2021, 15:21   #45
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,865
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 20 godz 3 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babel Zobacz post
Mada - a napisz co spowodowało że zmieniłes SE na Afri
ps
czy juz pisałem jak mnie wqr...te moje 162 cm wzrostu ...i dlaczego jestem taki niski Ostatnio z kumplem latałem co ma 1000 DCT - jak mi sie podoba ten motocykl...
Na 1100 z siedzeniem w niższej pozycji spokojnie dałbyś sobie radę.

Nie myślałem o sprzedaży SE, ale odezwał się chętny na zakup i tak jakoś wyszło.
Po drugie jestem za głupi na taki sprzęt na ostatnim szlifie na SE wyprzedzając auto na jednym kole przy 130kmh stwierdziłem, że decyzja o sprzedaży jest dobra...

Silnik.
Jak już pisałem brzmi inaczej niż 1000, ale nie zgodze się że jest tylko do zapierdzielania, szczególnie po przesiadce z gaźnikowego KTM. Można turlać się spokojnie w szczególności na słabszych mapach.
Są podstawowe 4 tryby i ich tylko używałem bo nie miałem czasu ani ochoty grzebać w ustawieniach. Tak naprawdę z tych 4. uzywać będę tylko 2.
Tour czyli najmocniejszy i na asfalt i offroad czyli łagodniejszy, ale nie najsłabny z możliwych.
Moc w tour porównałbym do ktm990 adventure bez R czyli zwykły 100konny.
Na 2. biegu z gazu bez problemu wstaje na koło[mojego 1000 z decatem na tylnej zębatce 44 trzeba było mocno szarpnąć najlepiej na stojąco żeby na 2.się podniósł]
Na 3. mamy 162kmh na 4. 196kmh więcej nie cisnąłem.
Natomiast na najsłabszy trybie czyli gravel moim zdaniem jeździ identycznie jak 1000.

Spalanie na autostradzie z 3 kuframi przy 160-170 paliła 7-7,2
w czasie tych 1300km raczej nie oszczędzałem gazu wyszło 5,6
Najmniejsze na powrocie w deszczu 90-110 spaliła 4,6
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem