Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.04.2021, 14:34   #24
Lolex

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Łomianki
Posty: 395
Motocykl: tymczasem przerwa
Przebieg: stały
Lolex jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 18 godz 11 min 16 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazmir Zobacz post
Nie wiem jak masz to czasowo ustawione? Każdy postój - zwiedzanie, a czas leci.....
W Rozogach w prawo na Karwicę. W Karwicy w lewo na Ruciane Nida. Masz po drodze (wspaniałej widokowo) muzeum Gałczyńskiego. Potem możesz jechać na Mikołajki (Ukta w prawo) Nie być w Mikołajkach na nowym nadbrzeżu to tak jak: "andare a Roma e non vedere il papa". Obowiązkowo fotki i jest też dobre żarcie. Trudno jest pisać o atrakcjach, kiedy to wszystko jest pozamykane. Z Mikołajek na "16" i w miejscowości Pszczółka w lewo na Ryn. Przed kanałami masz zjazd na Zielony Gaj. Bardzo urokliwe miejsce nie wiem tylko, czy będzie otwarty bar? Taras jest na zew. i ładne widoki na port. Dalej to Ryn, ale oprócz zamku i Mariny raczej słabo o atrakcję.
W zamku podobno jest dobre żarcie, ale to dla tych co mają pełne kieszenie dukatów.

Dalej to jak koledzy napisali mogą być Bunkry.
Z Mikołajek poleciałbym nie od razu na 16, tylko na Tałty (ul. Tałcka), fajny "skrót" początkowo asfaltowy, potem trochę szuterku. Natomiast wcześniej, będąc na wysokości Nowej Ukty (ciut za), odbić w prawo na Iznotę i potem Kulinowo - super szuterki przez las, legalne. Można sobie traskę tamtędy poprowadzić, żeby się nie zgubić, jeśli jedzie się pierwszy raz. Wyjeżdża się stamtąd na rogatkach Mikołajek. Polecam.

PS. Na 90% w sobotę będę jechał do Kętrzyna, gdyby ktoś z okolic stolicy chciał się przyłączyć, to zapraszam, możemy polecieć fajną trasą z widokami, przystankami nad jeziorem, gdzie na pewno będą pustki + trochę łatwych i szybkich szutrów. W razie czego pisać na .

Ostatnio edytowane przez Lolex : 29.04.2021 o 14:37 Powód: PS
Lolex jest online   Odpowiedź z Cytowaniem