Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.04.2021, 12:34   #103
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,969
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 4 dni 19 godz 12 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mhv Zobacz post
Ale tu nikt nie narzeka, tylko komentuje to co widzi. Jak ktoś nie korzysta ze Starbucks/Maca itp., a na większe zakupy jeździ raz na dwa tygodnie to musi dopasować się do takiego auta.
Proszę Cię Mhv, jakie większe zakupy? Poniżej masz szybki wyskok do Tesco po jakieś bzdety bo coś się w domu skończyło i zajęło mi to 36 minut! Naprawdę dopiero teraz widzę ile realnie czasu spędzamy na zakupach itp.



Twój samochód wtedy stoi, mój stoi i się ładuje (i to za friko).

Cytat:
Napisał Mhv Zobacz post
Dyzla tankujesz raz na 800 - 1000 km w 3 minuty. Do pełna.
Szybkie te pompy macie w PL ze jakieś 50 czy 60 litrów diesla w 3 minuty napompuję. No i oczywiście zapomniałeś dodać jeszcze, że musisz pójść za to paliwo zapłacić, a tu z czasem różnie bywa (np. kolejka)

Cytat:
Napisał Mhv Zobacz post
Zatrzymywanie się w trasie to też coś czego normalnie nie robię co np. 300 km, a musiałbym.
Dla mnie dłuższa podróż to nie wyścig z czasem więc, ja się zatrzymuję co jakieś 2 godziny. Rozumiem, że jak jedziesz z rodziną to wszyscy maja rygor jazdy 300km bez rozprostowania kości czy siku

Cytat:
Napisał Mhv Zobacz post
Wynika z tego, że dodatkowe kawy/starbucksy/kanapki też trza wliczyć w koszty..
Ależ oczywiście. To są koszta życia a nie samochodu EV. Ty rozumiem zabierasz kanapki na drogę i kawę w termos. Pytam na serio. A jeśli nawet to ta kawa i kanapki są za darmo, tak?

Cytat:
Napisał Mhv Zobacz post
A, i podoba mi się ta propaganda, ile to CO2 się zaoszczędziło przy tankowaniu Bardzo ciekawe jak to liczą i co uwzględniają.
A to już propaganda firmy Shell nie moja. Muszą się czymś wykazać, bo cały czas jeszcze ropę i benzynę sprzedają
__________________
W barze jak zaczynasz się awanturować to albo dostajesz w ryj albo wylatujesz na ulicę na kopniakach. Tylko gdzieniegdzie bar zrównuje się z ziemią, a awanturnicy przenoszą się do następnej knajpy.
nabrU jest online   Odpowiedź z Cytowaniem