Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.04.2021, 20:02   #1
radeksc


Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 78
Motocykl: nie mam AT jeszcze
radeksc jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 23 godz 6 min 13 s
Domyślnie jak dobrze mieć sąsiada

Czołem Czarnym.
Pomogliście Panowie i Panie w niejednej sprawie, to chciałem skonsultować z Wami jeszcze jedną rzecz.
Mamy kilka wątków na forum na temat wymarzonych domów. Nasz postawilśmy 12 lat temu, mieszkamy w nim od 10 lat - to nasze ulubione miejsce na ziemii.
Oprócz samego domu ważne jest też to, żeby to było miejsce, w którym po prostu czujemy się dobrze. I jest coś, co mi lekko zaczyna podnosić ciśnienienie. A zwłaszcza mojej żonie.
Mamy tuż za płotem sąsiąda, ma ekipę z pracownikami na czarno, którzy zrobili sobie tuż za naszym płotem, tuż za oknami wychodzącymi z naszego salonu - coś na kształt miasteczka cygańskiego. To rozpadające się przyczepy kempingowe, jakiś prowizoryczny prysznic z pralką - no generalnie miasteczko jak w Calles. Sam sąsiad mieszka sobie w domu kilkadziesiąt metrów od obozowiska a my widoi mamy jak na zdjęciach. Kilkakrotenie już go prosiłem żeby coś z tym zrobił w przeciągu ostatnich dwóch lat, on mówi, że tak a efekt jak na zdjęciu z dzisiaj.
Kłopot polega na tym - że w zasadzie mamy śmietnisko 10 cm od naszej granicy ale jednak to śmietnisko jest na kołach, więc nie podlega ograniczeniu od granic działki. I może nam nawet oprzeć nam je na płocie. Generalnie rośnie mi już gul. Miał ktoś podobne doświadczenia i poleci jakieś rozwiązanie?
- rozwiązanie -patrz w drugą stronę jest ok ale już testowane.
- kup se flaszkę nie wchodzi w grę.
- z sąsiadem gadałem - zlewa
- tuje posadziłem ale to jest rozwiązanie reaktywne
- mogę zapieprzyć płot betonowy ale ... nie mogę (plan zagospodorowania przestrzennego) i nie chcę mieszkać w Silosie.
generalnie wkurwia mnie takie nie liczenie się z ludźmi.
Mam nadzieję, że zdjęcia się dodały.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_2283.jpg (567.2 KB, 66 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg IMG_2284.jpeg (335.6 KB, 45 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg IMG_2285.jpeg (385.4 KB, 44 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg IMG_2286.jpeg (401.5 KB, 42 wyświetleń)
radeksc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem