Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.03.2021, 18:32   #15
teddy-boy
 
teddy-boy's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 1,328
Motocykl: nie mam AT jeszcze
teddy-boy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 2 godz 27 min 54 s
Domyślnie

ja szukam działki na skraju małej wsi, w jakiejś kolonii itp. O dojeździe i drodze oczywiście będę pamiętał.
Nie rozumiem co znaczy że muszę mieć możliwość podprowadzenia wszystkich mediów. No np. mam jedną na oku, ma 2100 metrów, położona jest w małej kolonii, jest droga, jest prąd.

Co do budowy na tej działce, klasycznie, nieduży dom i garaż. Więc ani działki dużej nie szukam pod to, ale też nie w granicach miasta/miasteczka tylko właśnie trochę na zadupiu.
Tylko chcę uniknąć sytuacji że się za parę lat okaże że nie mogę wybudować domu piętrowego, albo tylko do jakiejś tam powierzchni, garażu, itd. itp.
Wolę mieć full opcję, czyli nie być ograniczonym metrażami czy warunkami. Oczywiści w planach to jest nieduży domek z przyległym garażem i kawałek działki w koło, ale że do tej pory to kupowałem tylko mieszkania to działki i te labirynty przepisów są dla mnie zagadką.
Przyznam że kiedyś to myślałem że jak widzę nad rzeczką tabliczkę sprzedam działkę, to kupuję ją, buduję sobie co chcę bo przecież to moje i yolo
teddy-boy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem