Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.01.2021, 11:13   #993
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,868
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 8 godz 23 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał aadamuss Zobacz post
U mnie inny licznik i niewiele mogę odczytać

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Ja po okresie euforii po założeniu wszystkiego co możliwe kompletnie zbagatelizowałem co tam się w liczniku dzieje. Myślę że ze swojego też możesz dużo informacji wyciągnąć. Ostatnio posiłkując się internetem w celu zorientowania się czy moje zużycie to duże zużycie, wpadłem na informację o energii biernej, a za nią okazuje sie tez trzeba płacić w przypadku gdy zużywamy ją nadmiernie. Liczy się ja podobno stosunkiem 8.8.0 do 1.8.0 w moim wypadku to 0.16 co chyba nie kwalifikuje mnie do opłaty za nadmierne wykorzystanie. Dzisiejszy pomiar wskazuje dużo niższe zużycie podczas 24 godzin i są dwa czynniki które zmieniłem. Pierwszy to samochód nie był ładowany, a drugie to odłączyłem kabel do ładowania. Może jest tak, że po zakończeniu ładowania w jakiś cudowny sposób następuje mimo wszystko upływ energii, auto w stanie tzw na ludzie zużywa 1kwh do 2kwh gdy włączymy ogrzewanie. Trzeba mieć na uwadze że software w aucie to nadal wersja beta i może coś tam nie do końca działa. Mimo wszystko podejrzewam że największy wpływ na duży wynik ma domek mamy ale na dzień dzisiejszy nie mam tego jak sprawdzić.
Trzeba też pamiętać że nie jestem oszczędnym gościem i ładowarki są w gniazdkach nawet jak nie mają co ładować, może powinienem zwrócić tez uwagę na te rzeczy. Wzmacniacz w salonie praktycznie nigdy nie jest wyłączany, czyli albo gra albo w gotowości


Pamiętajcie że staram się być rzetelny w swoich opisach, nawet jak są one dla mnie niekorzystne, bo mogą świadczyć o mojej lekkomyślności, głupocie itp, ale na pewno są robione rzetelnie w oparciu o rzeczywiste wartości właściwie udokumentowane. Pomiary widoczne na zdjęciach są robione o 10.36 plus minus 2 minuty
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem