Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.12.2020, 21:03   #27
Artek
GO HUNT!
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 2,672
Motocykl: Hunter z Gasem!
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 4 tygodni 22 godz 12 min 50 s
Domyślnie

Nextbase 212 kupiony w aldi.
Szału nie ma, ale coś tam widać. Jeździ ze mną w dużym aucie. Bardzo długi przewód zasilania.

Młodemu do bmw kupiłem miovue c570.

Karta 128 niezbędna! (patrz cena).


Padł na forum argument, że tylko podpierdalacze mają kamery...Może wytłumaczę się za siebie.


Wolę mieć nagrane jakiekolwiek zdarzenie w którym uczestniczę, niż się tłumaczyć komukolwiek (gdzie bym nie pojechał, jestem obcokrajowcem). Jakieś pół roku temu mogłem uczestniczyć w karambolu. Gdybym jechał starszym autem lub z innym towarem niewątpliwie doszłoby do tego. Nie z mojej winy.
Młodemu kupiłem, żeby pohamować ewentualne jego próby kozaczenia na drodze. Ma nakaz jeżdżenia z kamerą, w razie przyłapania "bez.."-kara. Podczas jego wakacyjnego wyjazdu nad morze opowiedział mi, że ktoś mu wymusił pierwszeństwo, nagrał ten film. Po odtworzeniu wytłumaczyłem mu, dlaczego doszło do takiej sytuacji i jak zapobiegać takim rzeczom. Auto jest "na świeczniku", sam miałem kilka kontroli policyjnych na drodze tylko dlatego, że mam znaczek taki, a nie inny. Miewałem też dziwne sytuacje, kiedy inny współuczestnicy ruchu robili mi "pod górkę" bez żadnego powodu (próba pokazania, kto jest twardszy na drodze).

Jeszcze nigdzie nie wysłałem/nie opublikowałem żadnego filmu.
Ludzie na co dzień mają kilka twarzy. Za kółkiem często to twarz debila bez wyobraźni. Potem płacz, skrucha i przepraszam, które nie cofa zniszczeń i nie wskrzesza życia, nie oddaje straconego zdrowia.

Jeśli ktoś ma nadal wątpliwości to polecam obejrzeć poniższy film.
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem