Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.12.2020, 20:00   #1227
Artek
Dominator.
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 2,593
Motocykl: RD03 lekko młotkiem dłubnięta
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 3 tygodni 2 dni 18 godz 40 min 57 s
Domyślnie


Wpadło w ucho ostatnim razem, jak wskoczyłem na chwilę do Paryża.
ZAZ-Je veux (live).
Tekst

Dajcie mi apartament w Ritzu, ja go nie chcę! Biżuterię od Chanel, ja jej nie chcę! Dajcie mi limuzynę, co z nią zrobię? papalapapapala Podarujcie mi służbę, co z nimi zrobię? Dworek w Neufchatel, to nie dla mnie. Podarujcie mi Wieżę Eiffla, co z nią zrobię? papalapapapala Refren: Ja chcę miłości, radości, dobrego humoru, to nie wasze pieniądze uczynią mnie szczęliwą, chcę umrzeć z ręką na sercu papalapapapala idźmy razem, odkrywajmy mą wolność, zapomnijcie więc wszystkie wasze frazesy, witajcie w mej rzeczywistości! 2. Mam dość waszych dobrych manier, to za dużo dla mnie! Ja jem rękami i taka właśnie jestem! Mówię otwarcie i jestem szczera wybaczcie mi! Kończę z hipokryzją, ja rzucam to! Mam dość napuszonych słów! Patrzcie na mnie nie chcę tych wszystkich waszych manier i taka właśnie jestem. (taka właśnie jestem) papalapapapala Refren: Ja chcę miłości, radości, dobrego humoru, to nie wasze pieniądze uczynią mnie szczęliwą, chcę umrzeć z ręką na sercu papalapapapala idźmy razem, odkrywajmy mą wolność, zapomnijcie więc wszystkie wasze frazesy, witajcie w mej rzeczywistości!

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,zaz,je_veux.html
__________________
...
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem