Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.12.2020, 11:55   #64
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,867
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 4 dni 4 godz 31 min 39 s
Domyślnie

Śpiwór se weź dobry a temperatury na wysokości 1000 m to zależą kolego od pogody, która jak wiadomo zmienną jest. Ja sobie weźmiesz śpiwór o komforcie 0/+5 to doopa w czerwcu ci raczej nie zmarznie, najwyżej będziesz spał w opakowaniu.
Pytanie jakie postawiłeś wyjątkowo mało trafne jest jeśli chodzi o Gruzję bo takie Stepancminda leży na jakieś 1700 m a przełęcze kole 3000 się zdarzają więc gdyby przyszło ci tam spać to już się nie mieści w zakresie wysokości o którą pytasz.
To góry. Jak się wybierasz to proponuję najpierw dobrze rozpoznać temat a potem zadawać pytania dotyczące szczegółów.
Postawiłes sobie za cel nr 1 Vardzię, co w moim mniemaniu świadczy o mocno powierzchownym liźnięciu tematu choć ja chooya wiem bo byłem tam ledwie 2 razy i mówię to bez sarkazmu. Z pewnością wielu z naszych spenetrowało ten obszar zdecydowanie lepiej. Pobieżnie przejrzałem relacje i wpadło co najmniej kilka, wystarczy trochę czasu poświęcić, poczytać i będziesz wiedział wszystko.
Pytania o temperaturę tudzież inne tego typu cytując klasyka
Cytat:
Panowie gdzie polecacie nocleg nad morzem w Albani pod namiotem oczywiscie ?
Cytat:
Panowie a jakies miejsca na polnocy albani nad morzem sprawdzone ?
trącą ciutkę infantylizmem (bez obrazy) więc stawiając takowe narażasz się na sarkazm w udzielanej odpowiedzi biorąc pod uwagę ilość wiosen, które przeżyłeś na tym świecie.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem