Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.12.2020, 11:38   #1
Navaja

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 935
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Navaja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 8 godz 54 min 56 s
Domyślnie Kurtki z wypinaną membraną a łączenie ze spodniami

Panie i Panowie,
temat trochę przydługi ale sprawa mnie mocno nurtuje.

Czy możecie podzielić się doświadczeniem jak wygląda połączenie wypinanej membrany kurtki z portkami w Waszych ciuchach?

Od ponad 10 lat używam dwóch kurtek i spodni BMW i tam zarówno kurtka jak i wypinana membrana ma swój suwak do spięcia z pantalonami. Jeżeli mam założoną membranę to spinam ją ze spodniami, ona sama w sobie jest dłuższa więc przykrywa to połączenie a kurtką przykrywam całość

Myślałem, że jest jest to jedyne tego typu rozwiązanie ale dzisiaj będąc zainteresowany zakupem Scott Dualraid okazało się, że membrana nie ma suwaka do spięcia z dolną częścią odzieży. Wychodzi na to, że mając założoną membranę i chcąc spiąć kurtkę ze spodniami trzeba albo włożyć membranę w spodnie albo ją zostawić i wtedy fanatazyjnie zwija się ona nad liną suwaka łączącego oba ciuchy. I tutaj moje wątpliwości:

Jak wtedy ze szczelnością tego połączenia?
A jak membrana jest wpuszczona w spodnie i kiedy kurtka wierzchnia przemoknie to spływająca po membranie woda cieknie prosto w rów czy jak?

Interesuje mnie jak to jest w ciuchach Modeka (Panamericana, Tacoma), Held (Carese, Hakuna), Revit, Büse Evo Open Road, RST Adventure i innych tego typu.
Ewentualnie może ktoś uzywa tego Scotta Dualraid i wszystko jest w porządku a tylko ja szukam miodu w dupie.

Dzięki za odzew.
Miłego dnia wszystkim
Navaja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem