Wątek: ID.3 1st
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.11.2020, 16:17   #115
WojtasA
 
WojtasA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2020
Miasto: Piaseczno
Posty: 1,186
Motocykl: ATAS 1100 DCT
WojtasA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 10 godz 27 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał bukowski Zobacz post
nie ma co się kłócić - miałem przebiegi 100% po stolicy, wtedy spalanie rosło do 5.3. To 5,6 które podałeś w świetle długookresowych wyników w znanym mi RAV4 mocno optymistyczne, tyle palą taksiarzom priusy, które są jednak dużo lżejsze. W raportach spalania od użytkowników jest raczej 6.6 litra. Mi sześciu litrów nie udało się przekroczyć, długookresową średnią mam w okolicach 5, choć zdarzyło się raz i tak - po 143 km od tankowania miałem 1610 zasięgu, co przy baku 55 litrów daje spalanie 3,13/100.

Załącznik 102170

A ja miałem na myśli hybrydę plugin a nie zwykłą hybrydę - tam jest pies pogrzebany.
Zgadza się - nie ma co lepiej

Z tymi nowymi hybrydami Toyoty to jest "magia" - takie sprzed 2 -3 lat "wyły niemiłosiernie" na trasie (ta CHRka co pisałem). Camry / Lex ES są super ciche, dynamiczne i mało żrą nawet po trasie - kumpel mówi że koło 6l... Co do RAVki, no to jak trzeba kiosk bardzo szybko przeciągnąć przez powietrze to musi jarać wiecej niż plaska Camry. U mnie ten sam silnik w GLC pali 1.5 - 2 l więcej niż poprzednie C kombi, pędzona na tylną oś.

Zobacze te diesle z wtyczka MB, albo się przekonam do japonczykow - gdzies czytałem że w niektorych Toyotach pojawia Apple / Android car - postep panie.
WojtasA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem