Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.11.2020, 22:58   #892
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,869
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 8 godz 53 min 50 s
Domyślnie Operacja tatarski łącznik

Jakiś czas temu rozmawiałem na temat szambowe z długoletnim użytkownikiem takowego. No i może normalne trzeba wywozić częściej ale podobno gówno gównu nierówne. Podobno mierzy się jakość gówna, znaczy jego gęstość i za wywóz gęstszego płaci się więcej. W tym tzw biologicznym szambie zawartość ulega koncentracji i może i wywozi się rzadziej ale płaci się więcej .
Wieczorem dotarło drzewo, ponieważ transport był słusznym sprzętem, TIR z naczepą, oczywiście nie było mowy o dojeździe na miejsce rozładunku, umówiłem się na pobliskim Orlenie. Jeszcze za dnia spróbowałem sobie opracować trasę, bo wymyśliłem że drzewko przewiozę na bagażniku rowerowym. Pierwszy wariant trasy był usiany drutami w poprzek ale jeszcze nie miałem pojęcia jak duże będzie to drzewko


Po załadunku ruszyliśmy ostrożnie, wysokość drzewka spowodowała że wybrałem wariant trochę dłuższy licząc że nie będzie komplikacji, na DK 73 nie było, ale po zjechaniu w naszym kierunku pojawiły druty sieci energetycznej, nie pomogło zjechanie do rowu bo wysokość nie puszczała. Wróciłem na DK73 i przez rondo w Słupi na DK 79, nie zauważyłem 2 przeszkód jedna po drugiej, chyba ich nie zerwałem ale nie jestem tego pewien. Dojechaliśmy do Podwala i pierwsze druty pokonaliśmy na styk, następnych już nie próbowaliśmy, bo mieliśmy plan. Drzewo należało wrzucić do bagażnika i podwiesić, to pozwalało podjechać w docelowe miejsce


Operacja stojący tatar już jutro, musiałem jeszcze się wrócić na miejsce załadunku, bo wypadła mi śruba do bagażnika rowerowego, udało się ją odnaleźć.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem