Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.08.2009, 18:21   #42
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,499
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 4 dni 4 godz 5 min 37 s
Domyślnie

No i jestem po kontroli. Dziś byłem w Carolina Medical Center (ponoć specjaliści od kontuzji sportowych i urazów narządów ruchu). Generalnie wyszło to kiepsko. Umówiony byłem na 13.20, a po raz pierwszy wszedłem do lekarza o 14.20. Zaraz mnie wysłał na RTG i potem znowu prawie godzinę czekałem na powrót do lekarza. Miałem nadzieję, że prywatnie w specjalistycznej klinice pójdzie to sprawnie i fajnie, ale nie wyszło. Czułem się jak intruz, nikt nic nie mówił, a jak się upominaliśmy, to wychodziła mała kłótnia, że to nie ich wina...płacę (i to nie mało), więc wymagam. W publicznej służbie się tak nie czeka...ale ja chciałem lepiej.

Ale do rzeczy. Lekarz wykrył lekkie przesunięcie złamania drugiego palca. Przesunięcie nie jest duże, ale nie był w stanie wydać diagnozy: nastawiać czy zostawić. Tłumaczył, że może być ok po zrośnięciu lub może np. boleć przy chodzeniu. Ogólnie goi się dobrze. W pon mam jeszcze tomografię to dokładniej zobaczą przemieszczenie i może wtedy mi powiedzą co wg nich lepiej robić. Pytanie do innych połamańców: macie jakieś doświadczenia w takiej materii Wiem, że na zdrowiu się nie oszczędza, ale tu wszystko jest pod prąd: narazie sala operacyjna nie działa, w przyszłym tyg lekarz, który mnie dziś badał wyjeżdża, wizytę na omówienie wyników tomografii mam w nast środę, więc będzie to już ponad 2 tyg po pierwszej operacji. Jutro może spróbuję się wbić do szpitala na Szaserów i zobaczymy co mi tam powiedzą. Z tego co się dowiadywaliśmy, to na Lindleya do przychodni przyszpitalnej trzeba czekać około 10dni (na kontrolę).

Na wypisie zalecili kontrolę 14dni po wyjściu ze szpitala, dobrze, że coś mnie tknęło i poszedłem po tygodniu.
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem