Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.10.2020, 13:28   #6
ziutek2002
Tomaj
 
ziutek2002's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Nekla wlkp
Posty: 517
Motocykl: RD07,CRF1000L/DCT, XL600V
Przebieg: znośny
ziutek2002 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 15 godz 51 min 53 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Blaszak to sprawa prosta jak cep. Zamawiasz na jakimś olx czy innym portalu. Zamawiałem 2 sztuki. Dostarczają i stawiają. Nie ma tu filozofii. Szukaj jak najbliżej Twojej lokalizacji.
Nie zgodzę się z Tobą absolutnie.

Przerabiałem niedawno temat kojca dla psa i widziałem przy okazji przywiezione garaże dla innych klientów - wykonanie pod wszelką krytyką. U mnie zakończyło się to tak, że sam musiałem poprawiać i wykonać prace spawalnicze. Monterów wygnałem ze swojego podwórka. Ładnie i dobrze zrobione wyglądało to tylko na zdjęciu.
Podobnie jest z tzw. lokalizacją. Firmy wiedzą jak zamieścić ogłoszenie aby w wyszukiwarce znalazło się to blisko ciebie.

Z czystym sumieniem nie polecam tej firmy:
http://www.egaraze.pl/galeria.php

Piszę to w sposób jawny, ponieważ poinformowałem telefonicznie i mailowo ww firmę, załączając zdjęcia ich ,,wyrobu''.


@JaTomek - postaraj się zebrać info właśnie od użytkowników (zresztą tak jak teraz robisz), którzy posiadają coś takiego na stanie, nie sugeruj się zdjęciami.
Jeżeli chcesz mogę podesłać Tobie namiary na firmę z Dolnego Śląska, która wykonała takie trzy garaże w mojej okolicy moim kolegą i zrobiła to naprawdę dobrze.
ziutek2002 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem