Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.09.2020, 10:44   #35
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,868
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 8 godz 23 min 48 s
Domyślnie

Nie mam nic do południowców, tylko chyba z wiekiem stałem się bardziej ortodoksyjny jeżeli chodzi o papierosy, gdyby jeszcze palący zużywał ich całą zawartość, ale on część wyrzuci a sporą ilość wydmucha w powietrze. Co do offroadu i do tego w pojedynkę, to ten etap mam już za sobą, obecnie staram się utrzymać motocykl w miarę pionowo. Po drugie nie jestem w pojedynkę a żona już swoje wycierpiała po moich offroadach z nią jako pasażerką oraz bagażem. Od biedy auto jest rozwiązaniem ale widziałem tutaj auta podparte na windzie czekające na naprawę. W sytuacji gdy mamy czas i nie ciśnie nas termin powrotu to jeszcze ujdzie , gorzej gdy terminy cisną , ostatnia kwestia to pieniądze ale o tych dżentelmeni nie rozmawiają. Widzę też że kwestia kondycji oraz przebytych wcześniej kontuzji, zaczyna dochodzić do głosu. Reasumując dobrze już było teraz pozostaje mieć nadzieję że nie będzie gorzej
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg DC5B9092-09C5-4B99-A7E9-8830FD07FA05.jpg (997.5 KB, 21 wyświetleń)
Typ pliku: jpg C92DD3CC-BADA-4117-988A-0780CD0E663B.jpg (1.11 MB, 23 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem