Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.09.2020, 20:17   #19
Wiciu


Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 116
Motocykl: Może kiedyś :)
Wiciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 9 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rrolek Zobacz post
Chciałem nawet kupić swm-a ale poczytalm instrukcje i serwisowke. Tam są resursy jak w kącie czy innych motocyklach wyczynowych. Nie dziwne pamietajac z czego ten motocykl się wywodzi. Jak mam juz liczyc motogodziny to wolę konkretniejsze zabawki. WRR czy CRFL to zupełnie inna bajka sewisowo i uzytkowo ale niestety fun tez nie ten. W sumie z wymienionych zabawek testowalem kiedyś 2 dni WRe (jak wchodziła to miała bodajże 35 qcy) i bardzo fajnie mi się na niej latało, ale silnikowo, zawieszeniowo, porecznosciowo była gorsza od DRZE która wówczas miałem. W tej kasie można mieć prawie nową DRZ ze stanow, tyle że ta postrzegana jest przez wielu, zwykle gawedziarzy ale fama sie niesie, jako oldshoolowy komdon. I wydaje mi się ze to jej glowna wada.

Pozdr rr
Bo to jest "komdon" IMO a trochę DRZ latałem. Jeszcze E jest ok, ale to masz serwisy jak w SWM. I chociaż SWM nawet nie dotykałem, to zakładając, że to nic innego jak stara Huska, to na bank będzie banan na twarzy. Z tą różnicą, że DRZ łatwo odsprzedasz, a jak weźmiesz SWM to na dożywocie, bo kto to potem od Ciebie weźmie. W Polsce trzeba mieć markę. Fajnym trzeba być.
Wiciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem