Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.08.2020, 15:32   #20
xVampear


Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Zachodniopomorskie
Posty: 95
Motocykl: RD07a
xVampear jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 10 godz 46 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
IMO NIE MA TAKIEJ OPCJI, żeby coś jeszcze nie wyszło po drodze.
tym bardziej, że ten sam mechanik mógł być jeszcze gdzie indziej

do ceny łożyska/łożysk /na pewno pod koszem również i ogólnie wypieprzyłbym wszystkie będą już tam musisz zakupić pełen pakiet uszczelek na silnik. samo to to będzie lekko koło 500-600PLN

kto wie czy nie będą łańcuszki rozrządu wyciągnięte... mając to już na wierzchu wymieniłbym uszczelniacze zaworowe, konieczne do wymiany będą uszczelnienia magistrali chłodzenia oraz wydechu w głowicach jak i tłumika /to może być w komplecie uszczelek/

stawiam, że w częściach spokojnie pęknie tysiak - to tak lekką ręką licząc.
wątpię bardzo, że znajdzie się ktoś kompetentny kto rozbierze i poskłada takie moto za mniej niż 2k w cenie robocizny ale naprawdę nie wiem jakie są w tej chwili ceny serwisowe bo od wielu lat robię wszystko sam.
strzelam opierając się na strzępkach info od znajomych.
do tego... jeśli nie znajdziesz nikogo w Szczecinie to licz się jeszcze z koniecznością transportu a to już zacznie się opierać o 4 z przodu...

m
Dzwoniłem do tego serwisu, terminy jesienią. Czyli Afryka ma L4 do tego czasu. Co będzie czas pokaże, może do tego czasu znajdę kogoś innego🤦‍♀️Może faktycznie, nawet i przy moim braku czasu ją sam rozbiorę. Albo w akcie desperacji pod wpływem alkoholu sam zacznę rozbierać silnik i w trakcie będę myślał co dalej skoro i tak zima idzie 🤔 Trochę mnie to rozbiło wszystko. Muszę ochłonąć, idę skręcać regały w garażu xD A uszykowałem jej nowe miejsce, chyba w ramach protestu się rozłożyła, bo na wsi jej dobrze było.

Tak czy siak dziękuję bardzo za pomoc i diagnozę. A po cichu liczyłem, że dotrę na zlot w tym roku.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez xVampear : 31.08.2020 o 15:47
xVampear jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem