Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.08.2020, 15:02   #4
AfroMan

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Opole
Posty: 259
Motocykl: RD07a
AfroMan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 dni 20 godz 31 s
Domyślnie

Ja również mam komu i za co podziękować.
Mam nadzieję, że autor wątku nie pogniewa się, jeśli dopiszę swoje podziękowania tutaj.
Nie będę opisywał całej historii, bo nie w tym rzecz. Co ważne, to to, że pojawiło się ciekawe ogłoszenie z motkiem w moim typie, ale cztery godziny jazdy autostradą ode mnie. A że moto stoi gdzieś w okolicach Nowego Sącza, to pomyślałem sobie, że tam gdzieś przecież mieszka Madafakinges. Człowiek na forum znany i lubiany, na sprzętach się znający jak mało kto, więc co mi tam - dzwonimy, może akurat pomoże.
No i jakżeby inaczej. Chłop, mimo iż wódki razem nigdy nie piliśmy, a nawet w życiu na oczy się nie widzieliśmy, postanowił wstać rano i zostawić rodzinę, aby jechać w deszczu pooglądać dla mnie jakiegoś strupa.
Jak tak teraz o tym myślę, to jest mi aż głupio, że do niego zadzwoniłem, ale tak się stało. Trzeba było działać szybko, a ja byłem już nieco zmęczony i zrezygnowany po oględzinach kilku ogłoszeniowych "igiełek" rozsianych po całym kraju.
Dlatego tu i teraz DZIĘKUJĘ CI MADAFAKINGES!
Piszę to na forum, bo chciałbym aby i inni wiedzieli, jakich tu mamy na forum kolegów.
Gotowych w każdej chwili i bezinteresownie pomóc innym, obcym sobie ludziom.
Powtarzając za Matjasem: "Serce rośnie"
AfroMan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem