Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.08.2020, 18:10   #836
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,876
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 14 godz 17 min 12 s
Domyślnie

Dalej nie dosłali, zaczynam mieć przeczucie graniczące z pewnością, że moja pani poszła na urlop a nikt nie chce się dotknąć jej papierów. Jednym słowem jak wróci to pewnie pieniądze się pojawią na koncie. Prace idą swoim tempem i nie ukrywam że chciałbym mieć stabilność finansową, aby panom zapłacić bez ociągania, tak naprawdę dalej nie wiem ile to będzie kosztować. Samochód elektryczny coraz bliżej, przynajmniej sądząc po ostatnich przesyłkach kurierskich, albo jest to taka zasłona dymna gdy po raz kolejny zrobi się obsuwa w dostawie.


Wybrałem się też po umowę na wodę do gminy. W dzisiejszej dobie modnej jazdy na rowerze, oraz ze względu na temperaturę, wybrałem KTM, a co .
W drodze powrotnej pojechałem na dłuższe i nawet zaliczyłem kawałek bez utwardzonej nawierzchni

Załączone Grafiki
Typ pliku: jpeg A1591F85-696D-4695-9A5D-8F0C529CF6F3.jpeg (709.3 KB, 23 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem