Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.08.2020, 23:17   #40
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,101
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 5 dni 16 godz 51 min 21 s
Domyślnie

Podobny watek istnieje równolegle w dziale administarcyjnym wiec jakoś tak postawiłem odswierzyć pamieć.

Jak to było z tym naszym logiem forumowy? Może przypomnę bo aż siegnełem do źródła czyli telefon do twórcy owego loga czyli Szymka. Trochę sie bałem ze pewne sprawy z pamięci mogły ulec zapomnieniu lub przekręceniu.

Logo powstało jako potrzeba identyfikacji bambusa na drodze w samochodzie, tak powstało jako naklejka na samochód w wersji na białe tło oraz na czarne, często sie to ludzia myliło i jak sie pomylicie wygląda to nie ciekawie. logo stworzył Szymek z kolega w Cieszynie i tak poszły naklejki na auto na forum a potem w swiat. Logo pierwotnie zawierało adres strony i napis Poland. Logo w pierwszej wersji miało adres www.africatwin.prv.pl ? napewno prv i był to adres strony PUFF'a jakby ktoś nie pamiatał . Potem pojawiły sie koszulki i inne gadżety w celu idetyfikacj pozytywnie zakręconych. jak Szymek wspomina... Tak pojawiały sie na bajzlach motocyklowych naklejki bez napisu Poland i adresu strony ale co mozna zrobic było nikt tego nie patentował czarnuchy kupowały zawsze na forum wiec...

Po kilku latach adres strony zmieniony został na adres forumowy a sama strona PUFF'a była juz odnosnikem www.africatwin.com.pl ale wtedy nikt nie płakał ze zmiana jest było to oczywiste chyba dla wszystkich pozytywnych ludzi.

Każdy gadżet czapka koszulka polar,bluza był jakby z automatu i chęci ozdabiany logiem własnie w celu identyfikacji tych pozytywnych zjebów na jednej z koszulek zlotowych afrykę udaje caviga i tez było ok pewnie teraz koszulka ma swoja wartość kolekcjonerska ogromna !!

Co do loga jako loga naklejki z imprezy nie przypominam sobie aby logo z forum było wykorzystane do loga imprezy jakieś nawiązanie prędzej biała to zawsze był romb, kolor tylko mówił który to rok

tak w ramach wspomnień








Oczywiście gdzies na motocyklu macie inne naklejki wiec śmiało przypominajmy bedzie miło !!!!!!!


Żeby zrozumieć ten pozytyw i spontan myślę ze ten film bedzie mega


ściskam was gorąco buziaki
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem