Wątek: Garmin zūmo XT
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.06.2020, 22:34   #144
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Jak pewnie nie wszyscy wiedzą umówiłem się z przedstawicielem firmy Garmin w Polsce, firmą Trigar na wypożyczenie Garmina Zumo XT do testów. Umowa zakładała wpłacenie przeze mnie kaucji w wysokości wartości nawigacji w ich sklepie i odesłania jej po dwóch tygodniach. Bez nacisków na to co powinienem podkreślić, co pominąć czy inaczej opisać.

Czas wypożyczenia dawno minął, pora podzielić się wrażeniami. A że jak już zacznę się bawić gadżetami, to trudno mi przestać, powstały tekst załączam w formacie PDF. Nie mam siły na dłubanie wklejania tu tekstu z umieszczaniem w nim ilustracji graficznej. Może po poprawieniu błędów to ogarnę...

Nie krzyczcie na mnie za formatowanie. Całość powstała na tablecie, a nie mam tu aplikacji do DTP, jedynie odpowiednik Worda.

Jeśli jako użytkownicy Zumo XT wyłapiecie jakieś błędy, dajcie od razu znać. Poprawię co pokręciłem.

Wszystkich poproszę o zgłaszanie co jeszcze powinienem sprawdzić, na co zwrócić uwagę. Będę miał więcej doświadczenia na przyszłość.

Tekst jest po serii poprawek, także zgłoszonych przez kilka osób które go czytały, co nie oznacza, że jest idealny.

Życzę miłej lektury
Załączone Pliki
Typ pliku: pdf Recenzja Zumo XT.pdf (7.32 MB, 157 wyświetleń)
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem