Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.06.2020, 08:23   #26
Prince
 
Prince's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1,329
Motocykl: xtz660 Ténére/XR650R
Prince jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 5 godz 55 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Robur82 Zobacz post

I II opcja, Honda XR650L 145kg ponad 60km mocy nówka szt sprowadzona z usa 35pln , szwagier dziś taka odebrał , jeździłem i to jest naprawdę duży motocykl i pieknie jedzie, aczkolwiek nie hamuje
lub z końcówką R prawie 70km 120kg, palona z kopki, rama alu, tylko nie wiem jeszcze jak tam będzie z możliwością montażu lampy tylnej i czegoś żeby uwiesić dobytek na 3tygodnie
XR L jak juz Dymkaaa napisał to żadne 60kuni . Bardzo daleko jej do tego. 60 może mieć(i potrafi więcej R) ale trzeba sobie odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie. "Czy wybieram się na rajd czy wyprawę?" i kolejne" Jakie cechy w motocyklu wyprawowym sa istotniejsze niż moc?"
Uwielbiam swoją hondkę ale bez jaj- rajdówka na wyprawie? Bywało i tak ale trzebia mieć szczególną konstrukcję psychiczną. Przy okazji, zeby było sprawiedliwiej: R to nie żadne 120Kg.

Żaden ze mnie spec od wypraw, wystarczy spojrzeć jakie motocykle wybierali ci co zajmują sie lataniem tam częściej lub nawet zawodowo zajmują sie organizacją takich imprez. Ujebane łożyska dźwigienek zaworowych, zapchany filtr paliwa w baku, awaria pompy/wtrysku, ukruszone króćce złączek przewodów paliwowych, usterki elektryczne we współczesnym, to chyba nie są takie akcje które można jedną ręką se w byle ciemnej dupie ogarniać. Pewnie da sie ale im więcej masz- tym więcej zmartwień.

Ostatnio edytowane przez Prince : 10.06.2020 o 08:33
Prince jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem