Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.06.2020, 17:03   #50
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 6,051
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 9 miesiące 4 dni 4 godz 28 min 36 s
Domyślnie

Skeeb, ależ jak najbardziej zgadzam się z Tobą i wolność mojej ręki kończy się na Twoim nosie. Jak wyczytales w artykule, chodzi o motocykle LEGALNiE zarejestrowane z LEGALNYM wydechem i nie mogą tam pojechać. To jak? Administracja dopuściła, ale tu i tam nie wolno. Tak, mogą zakazać jeśli kraj będzie Federacja i lokalne przepisy będą zabraniać.dopoki jest centralizm, którego nienawidze, muszą respektować centralne prawo.

Tych z dziurawym wydechem osobiście bym wykastrował w ramach mojej wolności, bo ich wydech kończy się na moim uchu.

A co za rok? Zakaz jazdy motocykli czerwonych bo psują krajobraz?

Ps. Nawiązując do filmiku, Chce być wolny od hałasu czyli mam swoją wolność. Prawa do nigdy sobie nie uzurpuje, bo jak mój ojciec mawiał, prawa uzyskuje się wraz z odpowiedzialnością. Dziś każdy ma wszystko w doopie, ale pierwszy krzyczy: ja mam prawoooooo

Niech w Austrii postawia mikrofon i sprawdzają głośność, zmienia prawo lokalne/federacyjne i wtedy i tylko wtedy mają prawo i wolność od hałasu . Ale nie może być tak że wjedziesz tam i oni poproszą 220 ojro. To jest tylko powód do wydymania na kasę.

PS2. Pojadę golfem moim starym który ma 96dB tam. I co? I ja pojadę legalnie i nic mi nie zrobią, ale motocyklistów uyebia. Czyli co? Dzielimy na równych i rowniejszych?

Dookoła Berlina jakikolwiek Offroad jest nielegalny. Pozamykali wszystko. Jak wjeżdża się na nielegalu to gazety trąbią jacy to offrodowcy są zli i mają w doopie zakazy. Świnie jedne. Zabronimy kataru i nagle tysiące winnych się znajdzie, jednocześnie mając prawo do strefy wolnej od kichania.

Socjalizm to ustrój który walczy bohatersko z problemami...

PS3. Ja nie chcę aby jakiekolwiek państwo wchodziło w sprawach blachych jak sranie na trawie i disco w mieszkaniu. Od tego są sąsiedzi, wspólnota, starszyzna a kara jest zwykły wpierdol słowny/fizyczny. Jak państwo wejdzie w sprawy blache, to mamy to co w germanii. Miliardy przepisów zabraniające wszystkiego, prawie wszystkiego bobte motocykle jeszcze warczą za głośno...
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.

Ostatnio edytowane przez fassi : 01.06.2020 o 18:27
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem