Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.05.2020, 21:13   #683
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,857
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 20 godz 33 min 42 s
Domyślnie

Nie pozwala mi na to sumienie, gość robi kilka kilometrów, ma to w ofercie i to w cenie którą jestem w stanie zaakceptować, to niech zarobi. Jutro odpalamy ogrzewanie i zobaczymy co będzie z fotowoltaiką. W przyszłym tygodniu dojadą ci od wentylacji mechanicznej. Znalazłem jeden problem w domu, dotyczy on okien i to tych które dojechały z problemami najpóźniej. Umowa na budowę domu wskazuje że mam mieć okna trzyszybowe z szybami o odpowiednich parametrach. Te dwa okna określone też w umowie jako przesuwne, mają tylko dwie szyby, nie wiem jak z tego wybrniemy bo elewacja zrobiona, a jutro malujemy wnętrza. Mój pomysł zastosowania odpływu liniowego w podłodze bez brodzika, poległ w boju, bo nie jesteśmy w stanie zmieścić się z syfonem . Akurat w tym miejscu biegną obok siebie trzy rury i jest bardzo ciasno. Zmieniłem koncepcję i będzie brodzik z szybą którą już mam, jako wartość dodana, też będzie miał odpływ liniowy.


Dzięki tej drobnej zmianie będzie mi łatwiej przymusić wykonawców do zrobienia łazienki, bo będzie mniej komplikacji, układamy normalną poziomą podłogę ustawiając tylko otwór na syfon
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem