Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.05.2020, 06:20   #36
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Milazzo
Posty: 5,062
Motocykl: XRV 750
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 23 godz 26 min 31 s
Domyślnie

Przyjedź w BN a pokaże miejsca, gdzie dzieciaki biegają boso, ludzie swoje potrzeby chodzą załatwić do wychodka i nie są to cyganie. Nie mają podłóg, tylko klepisko a jedyna izba w domu jest połączona ze stajnią i kury spacerują po salonie. Jeżdżę do RO regularnie po kilka x w roku od 2004 roku, mam tam przyjaciół, którzy prowadzą różne działalności, nie słyszałem żeby na jakieś pozwolenie czy ogarnięcie biurokratycznych tematów trza było chodzić po kilka miesięcy po urzędach, jak u nas. Kolega wybudował tam fabrykę w której zatrudnia ponad 100 osób i jest mega zadowolony. Dainese, Tucano i inne z branży tekstyliów motocyklowych przeniosły tam swoją produkcję. Większe firmy logistyczne i transportowe Włoskie i Hiszpańskie mają tam swoje centra i mógłbym jeszcze wymieniać inne. Przy każdej nawet szopie z przeznaczeniem do turystyki, stoją tablice informujące o dotacjach z ue, Rumunia to nie Kambodża a to że zobaczyłeś gdzieś cygańską biedę to fakt. Mają z tym problem tak samo jak na Słowacji i Węgrzech. U nas też jest bieda, korupcja, skrajności i nadmierne bogactwo. Tylko trzeba obiektywnie patrzeć na Polskę A B i C .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem