Wątek: Garmin zūmo XT
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.04.2020, 20:38   #30
wooocash
 
wooocash's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2019
Miasto: Beskidy
Posty: 228
Motocykl: CRF1000
wooocash jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 15 godz 9 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał StrzeLuk Zobacz post
Zasilanie i tak musimy podłączyć z zewnątrz. Zabierać ze sobą także musimy. Serio nie widzę zalety tego Garmina nad zwykłym telefonem komórkowym. Może faktycznie GUI jest bardziej pod obsługę w grubych rękawicach ale jak mam zmienić czy wytyczać nową trasę to i tak trzeba się zatrzymać i przeanalizować. Może kiedyś będzie mi dane przetestować taką nawigacją, żeby się przekonać jak to naprawdę jest.
Ja nie lubię kombinować z kablami przy każdym wypięciu/wpięciu telefonu do uchwytu, Garmina wkładasz w uchwyt i masz od razu zasilanie. Zabierać nie musisz jeśli masz odpowiedni uchwyt ale ok to kasa dodatkowa.
Dla mnie największy problem telefonów to przegrzewanie się w czasie jazdy i ładowania w pełnym słońcu. Testowałem kilka różnych pancernych modeli(od tanich chińczyków po obrzydliwie drogie Caty) i każdy z nich miał problem z temperaturą i to nie tylko na Sycylii czy w Turcji ale nawet w Ukraińskich czy Rumuńskich górach.

Garmin mocno przesadza z cenami i spora część ceny to % za logo. Jeżdżę z 595 którą kupiłem w jakiejś promocji za 1600zł i gdybym miał dać za ten model 2100zł to musiał bym to mocno przemyśleć. 595 ma tyle samo wad co zalet, nie wiem na ile XT jest lepszy i co zostało w nim poprawione. Papier mówi, że ma większy ekran, WiFi i szybkie przełączanie map...
__________________
Lepiej żałować, że coś się zrobiło, niż żałować, że tego się nie zrobiło.
wooocash jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem