Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.02.2020, 09:50   #1258
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,085
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 5 dni 10 godz 20 min 48 s
Domyślnie

suma suamru wolałem pisać ze u mnie juz wszytko ok ale niestety jest inaczej ale ciesze sie ze nikogo więcej po mnie nie ma czyli wszyscy cali i zdrowi.

Wiec tak 3 miesiace z plusem i zrost sie kostny nie wytworzył ( jest lipa ze tak ujme )
20 październik wypadek 5 dni później zespolenie wypis ze szpitala 30
noga wygląda na dzień obecny jak na zdjęciu.
Pomijam czy leczono mnie u mnie ok czy nie, bo nie mi to oceniać ale otrzymałem zakaz obciążania nogi kategoryczny pierwszy miesiac nie byłem siedzieć nawet z na krześle z nogami na dól dłużej niż 40 minut. z czasem coraz lepiej i ogulnie pozytywnie no i 3 luty kolejny rtg i macie co widac. dostałem skierowanie z zleceniem przeszczepu kostnego abym sie udał tam gdzie mnie operowali . Umówiłem sie na konstytucje z lek. Michał Seemann z www.sport-klinika.pl i mam metlik w głowie radykalnie inne zdanie na temat mojego dalszego leczenia
dostaje wytyczne obciążamy nogę (bez problemu to jest do 30kg na dziś) i wprowadzamy terapie urzadzeniem exogen

terapia w skali leczenia moze i tania nie jest własnie próbuje sie dowiedzieć wszystkich szczegółowy ale namieszali mi w głowie i nie wiem co myśleć
Załączone Grafiki
Typ pliku: png cyk.png (810.7 KB, 66 wyświetleń)
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem