Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.02.2020, 09:21   #482
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,868
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 8 godz 26 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał strobus1 Zobacz post
Czy wyżej podana cena zawiera koszt materiałów?
Pan elektryk robi badania i wystawia dokumenty do odbioru budynku w tej cenie?
Nie wyobrażam sobie aby miało być inaczej, tylko biały montaż nie jest w cenie.
Kwestia wyboru elementów do tego białego montażu to już nie taka prosta sprawa. Przy okazji dokonałem inwentaryzacji tego co nam zalega z remontu kamienicy i okazało się że jest trochę płytek gresowych imitujących granit. Niestety nie jest to ideał po utrzymanie powierzchni poziomych wymaga większego wysiłku ze względu na chropowatą strukturę, no ale ta płytka ma wielką zaletę, nie trzeba jej kupować. Mam jej taką ilość że spokojnie wystarczy na ułożenie w wiatrołapie oraz w pomieszczeniu technicznym, może nawet wystarczy na podest przy wejściu, to muszę dokładniej policzyć.
Jest sprawdzona bo mamy ją przy windzie i w korytarzach oraz na ścianach. Wystaje trochę z za NAT i GS na tym stoi
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 125FDDE2-2E53-4D51-A1C9-9A0D2B1580C5.jpg (985.5 KB, 21 wyświetleń)
Typ pliku: jpeg 1E470F57-4EC2-481E-BB7F-19170BCEFC78.jpeg (577.9 KB, 21 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostatnio edytowane przez consigliero : 07.02.2020 o 10:59
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem