Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.01.2020, 12:20   #143
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,857
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 4 dni 20 godz 34 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Franz Zobacz post
"gsa się nie pozbywam, a tylko chcę się przekonać czy ten się sprawdzi jako jednoosobowy wycieczkowóz.
wystarczy taki którego będę sam w stanie przeciągnąć przez błoto, nie martwiąc się że mi braknie nogi do podparcia.

Z ciekawości zapytam po co oslona silnika w motocyklu który nie
wjedzie dalej niż polna droga


Tak samo się sprawdzi jak gs ktorym jeździsz
To asfaltowiec z małą możliwością terenową . Po afalcie goldas wygodniejszy
Jak chcesz cos zmienic to motocykl do 200 kg z paliwem i wtedy jest zmiana na coś co możesz próbować w bloto wjechać i próbować to wyciągnąć
Może mamy różne pojęcia o wygodzie, próbując różne motocykle, GW tam nie było tylko jakieś k1600 lub RT, wcale nie uważałem je za wygodniejsze niż GS, oczywiście to moja subiektywna ocena. Chęć zakupu takiego motocykla jest podyktowana tym że może niekoniecznie będę mógł jechać gdzieś z żoną i wtedy taki byłby jak znalazł. a osłona pod silnik, można to tłumaczyć na dwa sposoby. Pierwszy to mam taką w gieesie i mi się podoba, czasem odbija jakieś kamyki a czasem zabierze ze sobą jakiś patyk. Drugie tłumaczenie to fakt posiadania tak lekkiego i niskiego motocykla skusi mnie do jazdy po drogach które czasem były ponad moje siły w pojedynkę ja na ten przykład tutaj https://www.flickr.com/photos/wawrzeniec/shares/d90vC2
Jest jeszcze trzecie tłumaczenie może najbliższe prawdy, fajny gadżet dodający przygodowego sznytu.
Nie chcę sprzedawać GSa bo wtedy być może byłby pretekst do zakończenia jazdy we dwoje, a tego bym w żadnym wypadku nie chiał, póki sił starczy będziemy kontynuować
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem