Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.01.2020, 21:13   #34
zylek
 
zylek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Helvetia (BL)
Posty: 467
Motocykl: CRF1000L, H701 E, betinka 300RE, Tryplak 765
Przebieg: 43kkm +
zylek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 13 godz 44 min 50 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
...mając tydzień czasu wolnego spokojnie wybieram Alpy - gdziekolwiek, Austria, Włochy czy Francja.
Popieram. Czechy, Słowacja, Polska jest super do pierwszego wyjazdu w Alpy. Przez kilka lat jeździłem do Słowaków z Warszawy, tak od 2003. Wtedy to był hardcore, 10h nie wyjął. Koło 2007 pojechałem 1 raz w Alpy, 17h Włochy. Porównując 10 do 17, to nie była taka duża różnica. Ale w dzień robiłem na wyluzie 30-40 zjazdów, zamiast 8-10. Cena wyższa, ale dostajesz za co płacisz. Ilość tras i warunki nie do porównania.

Teraz w dobie tanich lotów warto rozważyć przelot. Do Werony albo Mediolanu można znaleźć za kilkadziesiąt zł za osobę + jakieś walizki i sprzęt pewnie kolejne 500. Na miejscu trzeba doliczyć jakiś środek transportu, ale ... jak się policzy wachę za 1,5kkm x 2, z mega załadowanym samochodem, często z boxem, to opcja samolot + wynajem samochodu nie wychodzi wcale tak drogo. A 6h zamiast 17n, robi różnicę.

W podobnym scenariuszu można tez zaatakować Hiszpanię, tak, tak, na narty... serio. Np Baqueira-Beret, lot do Barcelony w lutym czy styczniu, to będzie niski sezon.

Kupując z wyprzedzeniem bilety lotnicze dla 3 oś rodziny, z dużym wyprzedzeniem mi transport wychodzi podobnie, jeśli nie taniej. Dla większej ilości osób będzie oczywiście drożej.

Polecam rozważyć.
zylek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem