Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.12.2019, 14:10   #206
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,954
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 4 dni 10 godz 18 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał krajcar Zobacz post
Mam od około 15 tys. km komplet RST Adv 3. Przeżyłem w nim jednego dzwona z osobówką, przeżyłem temperatury pomiędzy +38 a -5. Mogę polecić, dobry sprzęt. Fakt, kurtka trochę ciężka, ale pancerna - po szlifie na asfalcie wyszły może trzy nitki. Mnóstwo kieszeni, odpinana nerka na plecach, miejsce na bukłak, fajna wentylacja z panelami mesh. Mam w jasnym kolorze i piorę raz w sezonie w płynie S100, dopiera się do czysta, więc nie wiem w czym problem z jasnymi kurtkami
RST robi fajne ciuchy w przystępnej cenie. Miałem (i mam) sporo ciuchów tej firmy - jeansy, spodnie skórzane, kurtkę Ventilator IV, zestaw Paragon III, żona komplet skórzany - wygrałem kiedyś ich konkurs na FB ). Niestety mimo wszystko nie jest to ta sama liga co Rukka, Klim, Rev'it czy Dane szczegolnie jeśli jeździ się bez patrzenia na prognozę pogody. Sam fakt, że nie oferują niczego z Goretexem (że nie wspomnę o laminacie) mówi samo za siebie. No ale zgodzę się, że rozwiązania mają fajne i cenę przystępną.

Co do laminatów w przystepnej cenie to Oxford Mondial zbiera w UK bardzo dobre opinie.

nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem