Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.12.2019, 12:24   #23
Metel
 
Metel's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Kraków
Posty: 80
Motocykl: Transalp
Metel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 14 godz 51 min 55 s
Domyślnie Napiszę o polityce po raz ostatni

Cytat:
Napisał chemik Zobacz post
Metel, cieszę się, że powstał ten wątek. Nie znałem Rosji. Budziła moje obawy. Dopóki tam nie pojechałem. Teraz nie mogę powiedzieć, że ją znam. Nadal budzi moje obawy jako kraj prowadzący swoją politykę opartą na dawnym imperialiźmie. Jednakże ludzie zamieszkujący ten kraj absolutnie nie budzą żadnych obaw, a raczej pozytywne skojarzenia. Fajnie jakby ten wątek rozwinął się właśnie w tym kierunku - zostawmy politykę na boku. Wszak podróże są po to aby poznać przyrodę i kulturę regionu. Pisz dalej o ludziach, o geografii, o kulturze. O tym co nas dzieli i co nas łączy.
Masz rację, omawiamy tutaj turystykę i niesamowite możliwości, które ona nam otwiera Napiszę o polityce po raz ostatni: w Rosji żyje około 140 000000 ludzi. Każdy z nich ma swoje życie, rodzinę, pracę. 99% z nich nie mają żadnych wpływów na politykę (oprócz wyborów, oczywiście), zajmując swoimi codziennymi życiowymi sprawami. Nie żyją bogato, a jeśli przyjedziesz tam, będą się starali zrobić dla Ciebie wszystko co potrafią. A o tym jak, jeszcze nie raz tu opowiem.
Metel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem