Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.11.2019, 09:11   #70
mirkoslawski
 
mirkoslawski's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Kielce
Posty: 1,656
Motocykl: Dziczyzna
Przebieg: ustalam
mirkoslawski jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 3 dni 12 godz 53 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał voxan69 Zobacz post
Miroslawski Tiguan miał za ciasne wnętrze oraz bagażnik jak dla mojej rodziny. Żona od trzech lat jeździ CR-V 2.0 benzyna. Pali to w mieści do 10 l. Trasa około 8. Psuć się nie chce, ma wielki bagażnik, no i najważniejsze miejsca na drugim rzędzie siedzień jest więcej niż w innych porównywalnych samochodach typu RAV4 czy Outlander. Trzy niezależne siedzenia z regulacją siedziska i kąta pochylenia oparcia. Dzieci są zachwycone jak jedziemy gdzieś dalej bo mogą się prawie położyć i wygodnie podróżować. Polecam. Ojciec ma diesla 2.2 150 km od nowości i również jest zadowolony. Terenówkę masz więc Pajero odpuść bo to jest taka sama jazda jak twoim karakanem. Mamy też w pracy Patfindery ale to jest jeżdżąca tragedia. Nie mam czasu żeby pisać o usterkowości i korozji tego badziewia. Z mniejszych samochodów to kolega ma od czterech lat ix30 i również jest bardzo zadowolony. Zero awarii.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Ja karakana chce sprzedać, bo ten jest dużo bardziej zrobiony wyprawowo i do off niż tego potrzebuję i dlatego szukam rodzinnego suva z 4x4 ale nowszego auto, które sprzedam (prawdopodobnie).
Honda mi chodziła po głowie ale jakoś mi"nie pasuje" - nie mam racjonalnego powodu. Na placu boju na teraz został Tiguan z 2016 i Santa Fe po 2012 (na razie).


Cytat:
Napisał bukowski Zobacz post
CR-v jest spoko, ale nie powiedzialbym, że większe od tiguana, szczególnie że ten po 2016 występuje w wersji allspace oraz Skoda Kodiak. Jeśli chodzi o miejsce dla ludzi, nie ma za bardzo różnicy.
Honda wyraźnie gorzej się prowadzi i jest glosniejsza. natomiast zgoda co do tego, że to auto bezawaryjne i na pewno warte uwagi.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Dzięki.
mirkoslawski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem