Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.11.2019, 18:34   #53
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,974
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 5 godz 54 min 0
Domyślnie

Jako sympatyk i użytkownik kilku T4, powiem że jest to bardzo wygodne duże auto do jazdy w dalekie trasy. Spalanie 7/8 litrów, syncro 8/10. Silnik 2.5 jest po 2.9 z 312 najlepszym dieslem jaki miałem a przez ponad 30 lat przewinęło się ich mnóstwo.
Jeśli akceptujesz wydatek rzędu 10/12 koła euri za ostatni wypust 2003/2004, to w tej kwocie kupisz wyśmienicie utrzymane ( multivan/carawelka syncro). Przednio napędówka jak pisali koledzy radzi sobie nad wyraz dobrze, ale ta z napędem to inna jazda, wszędzie.
Jeśli jednak cenisz sobie szybszą jazdę z możliwością komfortowego przemieszczania się po szutrach, górach, czy leśnych dróżkach jest auto przede wszystkim niezawodne. Lexus rx II z silnikiem V6 3.5 albo V6 3.3 w benzynie. Kolega z którym wspólnie jeździmy w Alpy na rowery posiada takie i jest bardzo zadowolony. Ja jako posiadacz kilku 4x4 jestem pełen podziwu jak taki duży suv radzi sobie w górach. Spalanie 13/16 litrów gazu, przejechał 380 tys km bez awarii, czynności serwisowe i wymiana podzespołów eksploatacyjnych.

Tu jest ładnie wyglądające T4, przynajmniej na fotkach : https://www.otomoto.pl/oferta/volksw...ID6CAgYE.html? nie znam, nie polecam, wrzucam link wyłącznie poglądowo.
Powodzenia
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem