Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.07.2009, 22:51   #6
07 A-gent
 
07 A-gent's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Warszawa / Ankara
Posty: 354
Motocykl: SD 04
Przebieg: 17000 +
07 A-gent jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 7 godz 29 min 40 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał laska Zobacz post
To że nic się tam nie zbiera to też dziwne, bo i w Chinola i mojej coś tam zawsze się uzbiera. Masz ten śmieszny rozgałęźnik? Może masz problem z pompą jak Podos, miłośnik Mikumi ? A próbowałeś dmuchnąć w wężyk od podciśnienia jak stanęła? Gdzieś tu czytałem, że to komuś pomogło. Może spróbuj tankować częściej i jeździć bez pompy, omiń ją jakąś np. jakąś rurką albo przewody przepnij. Będziemy wiedzieli czy to na pewno pompa. Potem filtr paliwa, zmieniałeś kiedyś? A dalej nie wiem, bo mechanik ze mnie słaby okrutnie.
pozdr,
laska
jest ok ale dlaczego to nie jestem pewien , przejżałem wszystkie przewody paliwowe, od pompy, filtr paliwa i powietrza i gra ale to może dlatego że temp spadła do 18 C , dzięki za podpowiedzi.

Cytat:
Napisał 07 A-gent Zobacz post
jest ok ale dlaczego to nie jestem pewien , przejrzałem wszystkie przewody paliwowe, od pompy, filtr paliwa i powietrza i gra ale to może dlatego że temp spadła do 18 C , dzięki za podpowiedzi.
ups miało być rz

Cytat:
Napisał podos Zobacz post
rozkręc pompę - 10 minut roboty - i bedziesz widział czy jest paliwo pod membraną. Jesli jest - to witaj w klubie miłośnikow scierwa Mikuni.
witaj ale jeszcze się nie poddaję kupiłem AT z nią więc Niemiaszek z jakiegoś powodu ją zamontował pzdr

Ostatnio edytowane przez Dzieju : 28.02.2013 o 11:42
07 A-gent jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem