Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.09.2019, 00:05   #195
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Kolego nie dziw się że budzisz mieszane odczucia i reakcje. Każdy i każda z nas przechodziła czy przechodzi podobną drogę pełną pytań i wątpliwości w temacie wyboru motocykla. Żeby tylko tego: przecież trzeba się jeszcze ubrać, wyposażyć w akcesoria, dobrać kierunek podróży... Jedni niezbyt często, inni nawet co sezon z kawałkiem. Rozterki są i będą, chyba niezależnie od zasobności portfela bo szuka się >ideału< dla siebie, co nieraz ciężko zdefiniować i nazwać, a co dopiero znaleźć.

Problem polega na tym, że Twój wątek sprawia nieodparte wrażenie chęci uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania bez śladu samodzielnej, mrówczej pracy w wyszukiwarce forumowej na tym czy innym forum, czy szerzej w jakiejś szukajce internetowej. Zadajesz masę pytań na które można (trzeba!) znaleźć odpowiedź online bo przed Tobą zadawały je dziesiątki osób. Wiem bo sam dopiero co kupiłem motocykl po wielu miesiącach gdybania i kombinowania w sumie podobnego do Twojego. Jednak zbierałem materiał decyzyjny w zaciszu własnego tabletu, niepokoiłem kogoś dopiero gdy byłem pewien, że włożyłem swoją część pracy w uzyskanie odpowiedzi.

Nie da się jednak odmówić racji argumentowi kluczowemu - komu ten wątek się nie podoba, nie powinien tu zaglądać.
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline