Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.07.2019, 15:12   #956
Pirania
 
Pirania's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Targ
Posty: 2,326
Motocykl: Ready to Race & AT
Pirania jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 3 godz 49 min 19 s
Domyślnie

Też w zeszłym tygodniu.. w piątek miałem okazję polatać na 790 S.. Rki sprzedawane są z 3 mcznym wyprzedzeniem i nie ma opcji, przynajmniej w Krakowie się nimi przjechać.

Piszę dopiero teraz bo bardzo mieszane uczucia mam...

To tak:
Chłopak odpalił, pokazuje tableta..mapy.. moje pierwsze pytanie..mapy sport ? Nie, to jest tutaj street...Oook.!
Chodzi jak KTM wiec luz, ruszam.. Delikatnie z manetką bo podobno silnik mega się wkręca..
Po drugich światłach zaczynam odkręcać manetkę do końca i... i...dupa! Budzi się tak ok 4-5 tys, ochrona przed wiatrem tak do 120km/h potem już męczarnia..Zawias twardy, nie regulowałem.

Na szutrze no tez nie zaskoczył czymś wyjątkowym, klocowaty się wydawał na miekkim. Lepiej już czułem się na 690 której blisko do 450 w prowadzeniu..

Reasumując:
Nie wiem co o nim sądzić.. bo niby jakoś jedzie, niby poręczny...na jakość elementów nie patrzyłem ale jakiś taki nijaki.. Jak zawsze każdy KTM mnie pozytywnie zaskakiwał to ten nie do końca.. W tym przypadku wolałbym już NAT albo 1090r. któremu bliżej do byłej 990rki..
Może zbyt dużo oczekiwałem od Niego i rozczarował trochę.

A tak dla porównania to tutaj moje wrażenia, emocje sprzed dwóch lat po testach 1290R...http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29820

Do domu wróciłem 1290R, na sport mapach, z nieustającym bananem na twarzy..

PS
No nie kupiłbym tego motocykla a jak już bym dostał na Mikołaja to szybko podmienił na NAT albo 1090r. ...
__________________
Życie jest za krótkie żeby jeździć singem czy rzadówką..
Pirania jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem