Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.07.2019, 11:56   #23
drwalu4
 
drwalu4's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: Pawęzów/Tarnów
Posty: 121
Motocykl: RD07a
drwalu4 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 16 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Novy Zobacz post
Czuję, że do mnie pijesz.

Poprosiłeś o ocenę ogłoszenia...



...i ludzie opisali w dobrej wierze, co zauważyli.
Od siebie dodałem, że mogę się mylić (co wytłuściłem) i opisałem to, co widzę. Dygresja, sugestia, swój punkt widzenia.
Wszystko dlatego, żeby pomóc, bo ostatnio pojawiły się sytuacje, w których polecany sprzęt nie był taki, jak powinien.

Maszynę przed zakupem i tak zawsze należy obejrzeć i sprawdzić. W końcu to Twoje pieniądze i Ty na nim będziesz jeździł lub się z nim męczył.

I pewnie to wiesz, a więc jeśli wiesz, to po co prosiłeś ludzi, żeby Tobie napisali, co myślą? Tak się napaliłeś na to moto, że oczekiwałeś wyłącznie pozytywnych informacji na jego temat?
I teraz zamiast być chociaż odrobinę wdzięczny, że ktoś poświecił swój czas i starał się Tobie pomóc, walisz na odlew, że nie skomentujesz postów „znafcuw”?

Tak ciężko było napisać, np. - chłopaki myliliście się, sprzęt jest zacny i nic mu nie brakuje?

Myślisz, że następnym razem ktoś będzie chciał Ci pomóc?


Od siebie na koniec - cieszę się, że nie miałem racji. Że moto jest proste, sprawne i zadbane. Niech cieszy i dobrze się sprawuje. Gratuluję zakupu.



PS. Obiecuję się powstrzymać od jakichkolwiek ocen motocykli do zakupu i próśb innych czy coś rzuciło się w oczy ze zdjęć.

Facet luzz , nie piłem do nikogo personalnie. Najważniejsze że udało się kupic i moto jest ok. Bardzie dziękuję za pomoc każdemu kto napisał w tym temacie bo miałem rozeznanie.

Pozdrawiam i do zobaczenia
__________________
"...kiedy koleina Cie wybierze, nie próbuj jej zmieniać..."
drwalu4 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem