Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.06.2019, 13:54   #28
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,401
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 10 godz 27 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Romeo Zobacz post
W temacie naprawy dziś coś drgnęło ponieważ dostałem telefon że został rozebrany i metodą przekładania części z motocykla demo doszli do sedna problemu. Nowe części zostały zamówione, część już jest,a reszta ma dojechać jutro. Teoretycznie w poniedziałek po testach mam motocykl odebrać.
Jeśli okaże się to prawdą to naprawa trwała 6,5 tygodnia. Co do warunków gwarancji Honda ma 14 dni na naprawę i zastrzegli sobie dodatkowe 6 w przypadku potrzeby ściągnięcia części. Nijak się to ma do ponad 6 tygodni. Co do motocykla z assistance to przysługuje samochód na 3 lub 5 dni (jeżeli dobrze pamiętam), ale tylko w wypadku jeśli motocykl został by zabrany na lawecie. Jeśli sam go odstawiłem do serwisu to pojazd zastępczy nie przysługuje. Oddział Hondy w Polsce nie dysponuje motocyklami zastępczymi na czas naprawy, jeżeli takie są u Dealera to od jego dobrej woli zależy czy nam wynajmie. Dost Toros ma 1 motocykl demonstracyjny więc niczego nie wypożyczają. Kupując następny motocykl będę żądał od sprzedawcy oświadczenia że przy naprawie trwającej powyżej 14 dni otrzymam motocykl zastępczy lub dealer pokryje koszt wynajmu takiego motocykla.
Odbiorę maszynę to dam znać czy faktycznie działa
Nadal zastanawiam się czy nie wystąpić z pozwem o zadośćuczynienie od Hondy Motor Poland za przeciągnięcie naprawy ponad 1,5 miesiąca.

Spróbuj się dowiedzieć co dokładnie wymienili bo masz do tego prawo jakie części z numerami - ja jestem bardzo ciekawy co to za poważna usterka na tak długo unieruchomiła motocykl a Tobie się przyda bo na te części masz przedłużoną gwarancję.
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem