Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.02.2019, 18:38   #15
Fizolof


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 886
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Fizolof jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 23 godz 32 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał radiolog Zobacz post
Nie takie bez sensu, bo wszystkie wydatki są Twoim kosztem, czyli zmniejszasz przychód, a nie bawiąc sie vatem unikasz w 99% US. To co tu jest bez sensu?
W przypadku kredytu czy leasingu konsumenckiego również wszystkie wydatki są kosztem a wychodzi taniej jak normalny leasing. Przy leasingu nie jesteś właścicielem pojazdu co przy szkodach czy kradzieży stawia Cię w gorszej sytuacji. Kolejna sprawa OC+AC, jako właściciel pojazdu mam zniżki które przy leasingu nie są brane pod uwagę jak również duże znaczenie na zniżki ma gdzie mieszkasz. Najczęściej przy mandacie z fotoradaru kiedy bank musi wskazać sprawcę dostajesz jeszcze ok 100-200zl dopłaty na rzecz banku, ja nie muszę mieć upoważnienia z banku do kierowania pojazdem tak samo jako moja żona. W leasingu teoretycznie można upoważnić kilka osób ale to tez kosztuje. Brak potrzeby tłumaczenia upoważnień przy przekraczaniu granicy. Przy leasingu ubezpieczalnie często wypłacają szkody netto wiec musisz dopłacić VAT którego nie masz jak odliczyć.

Ostatnio edytowane przez Fizolof : 24.02.2019 o 18:51
Fizolof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem