Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.01.2019, 11:12   #1
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,837
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 2 godz 26 min 30 s
Domyślnie Temat dziwny ale prawdziwy_wożenie zwierząt

Witam,

Proszę o nie śmianie się ale od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem kosza wahliwego aby podczepiać go do BMW R1200GS ADV. Kosz chciałbym adoptować do przewozu dwóch zwierząt w postaci psiaków - dwa mini sznaucery. Wstępnie rozmawiałem na ten temat i jest taka możliwość stworzenia takiej gondoli na bazie velorexa.
Podróże wakacyjno - urlopowe.

Rozważania podyktowane są tym że niestety ale nie bardzo mm gdzie zostawiać psiaki a w złe ręce nie oddam dlatego że je po prostu Lovam. hotel dla psów do którego je oddaje (dodam że bardzo ciężko znaleźć taki hotel w okolicach Warszawy) mało nie kosztuje. Ktoś powie że co ja gadam że jest mnóstwo hoteli dla zwierząt - oczywiście jest ale jak się zrobi wizję lokalna to mało jest z tego co mówi właściciele takich hoteli (często poukrywane klatki itp.) Mam jeden taki hotel przetasowany i tam na razie tylko bym oddał znowu zwierzaki.

Jednak rozważam aby je zabierać ze sobą i tu pojawia się pytanie (może ktoś jest zaznajomiony z tematem) jak jest z przepisami weterynaryjnymi jeśli chodzi o przewóz zwierząt na wschód tzn. do całej WNP bo z Europą to chyba spokojnie z tego co się orientowałem wystarczy paszport dla psów (nie jest to rasa zabroniona w przewozie w Europie).

Pozdrawiam,
Przemo
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem