Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.01.2019, 10:08   #6
wojtekk
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał yeuop Zobacz post
No wlasnie niebardzo.
Ale jak tak probuje czasem na siebie z boku spojrzeć, to ze mnie rzeczywiście jakiś dziwak jest.
No to klops. Jednak one też się orientują w tej ściemie, że nie lubisz technologii oraz masz potrzebę kreowania się na dziwaka.

Nie ma bata: musisz przestać udawać i masz wtedy dwie opcje (jedziesz na technologii i nie piszesz, że jej nie lubisz albo jedziesz rowerem - i dalej jak opisano wyżej).

Więcej - mimo szczerych chęci - nie umiem pomóc. Bo reszta to technologiczne rozwiązania:
a) bierzesz ładowarkę do aparatu i ładujesz w Pamierze (Pamirze? ło matko!!!! - zakrzykną owe dziewoje na stacji)
b) kupujesz kilka akumulatorków dedykowanych i.... bierzesz ładowarkę (łoooooo matkoooooo!)

Jełopie - zamknąć temat? Bo chyba liczba opcji wyczerpana. Na razie zrobię edycje tytuły.

Edyta - wyniosłem z wątku o afryce, bo jej nie dotyczy i dałem do ogólnego działu. Lepiej pasuje, bo pytasz o rozwiązania w sumie na motocykl, ale niekoniecznie afrykański. Jeżeli coś pokręciłem wbrew Twoim intencjom pisz proszę i będę poprawiał

Ostatnio edytowane przez wojtekk : 10.01.2019 o 10:13