Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.06.2009, 11:24   #3
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

Podos - konkretny kuźwa opis!
W końcu coś więcej niż tylko jakieś gwiazdki co o niczym nie świadczą.
Odniosę się do spostrzeżeń na temat kilku felerów.
Otóż zapięcie DD jak dla mnie rewelacja jest. Faktycznie w rękawiczkach ciężko jest zapiąć ten guziczek ale bez już nie ma problemu. Uwaga dla userów: pasek można zawinąć raz od razu po zakupie i wogóle go nie rozpinać. Elegancko przechodzi przez głowę jak jest rozciągnięty i bagatelnie prosto się ściąga i rozciąga za ten czerwony kikut.
Szyba ma jakiś feler ale nie jest to ten co Podos pisał, że się nie dopina z jednej strony.
Otóż nie wiadomo dlaczego akurat w moim przypadku po jakimś okresie użytkowania pinlok nie przylega ściśle do szyby co w pochmurne i deszczowe dni i wieczory może sprawić problem. Po jakimś czasie użytkowania zwykłego białego wizjera i stwierdzeniu faktu jak powyżej zamieniłem szybkię na tą przyciemnianą (bo akurat lato przyszło) i też po jakimś czasie pojawia się podobny problem.
Przy przyciemnianej szybce nie ma problemu z oślepieniem - można powiedzieć że oczy wręcz odpoczywają. Nie wiem tylko jakie są dane odnośnie UV Protection tej szybki. Jak jest przyciemniana to coś powinno być.
A tego bajeru do zamykania szybki z lewej strony wogóle nie ma potrzeby stosować. Po 2 latach używania tego kasku dalej nie wiem po co on tu jest. Jakieś zabezpieczenie czy jak? Mechanizm trzyma jak trza!!!

Informacja na temat prania na pewno przydatna (bo już czas).
PARYS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem