Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.09.2018, 08:05   #35
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 21 min 10 s
Domyślnie

Jakis czas temu mialem podobny dylemat i jednak Gs1200 zdecydowanie wygral. Budzet byl nieco wiekszy wiec pozwolilem sobie na olejaka po modyfikacjach w wersji ADV z 2011 roku /ponoc usuniete bolaczki wieku dzieciecego ale czy tak jest …/. W dwie osoby, zaladowanym moto da sie jechac wszystkim ale z "endurowatych" zeby bylo wygodnie to tylko Gs-em. KTM czy NAT to klasa sama w sobie ale inna klasa - jak polatalem na tych motocyklach to banan byl ale jak pomyslalem gdzie sie bagaz i "Moje Sumienie" zmiesci to szybko znikal /moze gdybym byl "fit" to by inaczej bylo ale nie jestem a "sumienie" tez nie filigranowa choc szczupla, zaznaczam szczupla - w ryj dostac nie chce/. Duza Teresa taka "o niczym" - mnie nie powalila i jakos w przedbiegach odpadla - dla mnie jest nieproporcjonalna i ociezala /oczywiscie mowie o Teresce 1200 a nie "Sumieniu"/.
Ps. Czcionki przepraszac ale nie umiec Polskiego - lece zaraz na garbec po ichniemu chyba recycling center co by clining po tygodniu worku pod syna homem zrobic - jutro na cale szczescie te przymusowe roboty koncze i do kraju wracam a koncem przyszlego tygodnia jak "Matka Natura" i "Moje Sumienie" pozwoli jeszcze o Karpaty Rumunskie zahacze. Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 30.09.2018 o 08:18
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem