Wątek: Jazda po lesie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.09.2018, 00:33   #203
motomax
880220111
 
motomax's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Malawa k/Rzeszowa
Posty: 1,050
Motocykl: XR 250R,XR 650R
motomax jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 16 godz 39 min 35 s
Domyślnie

Jazda po tych naszych zagajnikach na motocyklach enduro wyglada tak że ostatnio musialem swoich śladów szukać na drodze leśnej,nawet mimo już leżących liści które się stroszą,także bajki o niszczeniu przyrody do biblioteki oddać.

Czesto gęsto w różne miejsca trafiam i widzę...

Pierwszym i najgorszym dewastatorem lasu jest firma o nazwie LP czyli Lasy Państwowe.

Wchodzą do lasu a jak wychodzą zostaje pole na którym uprawia się drzewa...

Wszystkie te zagajniki są z drzewostanem zasadzonym ileś lat temu po wycince. wszystko to zapałki,a sam teren ma tyle dróg porobionych przez LP jakby ktoś siatkę nałożył...

Wystarczy się w Bieszczady wybrać,nawet w BPN się drzewa wycina i jezdzi LKT..Sam naocznie widziałem i znam drwali którzy to robią..

Lasów z prawdziwego zdarzenia jest u nas jak na lekarstwo,a jak są te prawdziwe to już dawno objęte Parkiem.

Zastanawia mnie to że Na teren parku pieszo mozna iśc po wytyczonych szlakach,a ciągnik lub LKT może sobie czasem droge skrócić.

BTW jak mnie kiedyś leśniczy złapie to mu powiem wprost że w zagajnikach mandatów nie przyjmuje,jak mnie złapie w prawdziym lesie to zapłace i jeszcze drugie tyle dorzucę.

Ukraińskie połoniny i lasy zą rozjeżdzane tyle lat i jeszcze ich nikt nie zniszczyl..

Dyskusja o jezdzie w zagajnikach proponuje zmianę tytułu
__________________
Honda XR-oholik Doświadczalny Warsztat Enduro ADV
https://www.facebook.com/Team-XR-Pol...4380265706363/
motomax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem