Wątek: Kurtka MODEKA
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.05.2009, 01:58   #18
petrosbike
 
petrosbike's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Łęczyca
Posty: 220
Motocykl: nie mam AT jeszcze
petrosbike jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 godz 21 min 59 s
Domyślnie

Dzisiaj a nie wczoraj przejechałem ok 200km. Pogoda jak sami wiecie średnia. Wyjechałem ok 13 było pogodnie/pochmurno ale w miare ciepło. Na wszelki wypadek założyłem w kurtke podpinke jesienną. Na siebie tylko koszulkę Louisa. Po drodze przypadkowo zjechałem na odpoczynek, usiadłem na przystanku i w tym momencie lunął deszcz. Nooo przesiedziałem 15 minut, zmieniłem rekawice na grubsze i pojechałem w mała mżawkę. Deszcz juz mnie nie złąpał. Wracałem ok 19-20 na termometrze pokłądowym miałem od 3,4 do 3,6 stopnia Celsjusza, więc średnio fajnie. Sypała mała mżawka, deszcz juz wiekszy nie spadł. Teraz wrażenia z kurtką związane. Szczelna całkowicie przed wiatrem i chłodem. Nie łopocze. Nie krepuje ruchów. Wygodna i łatwa w obsłudze mimo tych zameczków. Daje sie szybko w tym połąpac. Dobre i pewne rzepy. Troche niebezpieczna boczne kieszenie bo zamki sie otwieraja prawie do dna. Nic tam ważnego nie można włożyc bo w razie zapomnisz zapiąć to..... Kieszenie na piersiach dobrze przylegają i maja mocne rzepy+zatrzaski. Rękawy przyjemnie wykończone jakimś zamszykiem. Mieszcza sie i w rekawice i na rekawice. Długość kurtki akuratna, posiada pasek na rzepy coby sie można opiąć i plecaczek ma sie za co potrzymac. Pampersa nie używałem. Skórzane wstawki ładnie utrzymuja formę i krój kurtki. Czego by sie tu doczepić? Na razie nie widzę nic specjalnego. Pewnie jeszcze wyjdzie w trakcie nastepnych jazd, może w upale?
Na dzis kurtka jest dla mnie OK i warta tej kasy. Przyjechałem do domu nie wyziębiony, nie przewiany i zadowolony- czego chciec wiecej?
__________________
Transalp Błękitny Grom XL 600V
Moja galeria foto http://picasaweb.google.com/petrosbike

Ostatnio edytowane przez petrosbike : 29.05.2009 o 02:05
petrosbike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem