Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.09.2018, 09:55   #103
szynszyll
 
szynszyll's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 6,702
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 3 dni 9 godz 41 min 12 s
Domyślnie

dostane date wysylki czesci? aha - elektryka faktycznie byla w swietnym stanie. tu glowny kabel akumulator - stacyjka...

nie wiem skad wziales legende o wybijaniu sworznia mlotkiem. w sprawnym silniku wysuwa sie go lekko palcem. nie miales w silniku plynu chlodzacego i pisalem kilkukrotnie o zatarciach - tak w glowicy jak i w cylindrach. wyslalem czesci do Ciebie, zeby to Twoi fachowcy ocenili poziom ich zuzycia i zregenerowali. to co dostalem zlozylem. wyslalem dokumentacje po angielsku i niemiecku - chyba dla szlifierza to jasne dane? kiedy odeslales czesci? wg mnie w drugiej polowie lipca. okazalo sie ze w trzonkach zaworow masz dziury wybite - oznajmiles ze fachowcy Ci je przeszlifowali. okazalo sie ze jedna ze srub regulacyjnych jest uszkodzona i wymaga wymiany. trzeba ja bylo zamowic. od dnia w ktorym zaprosilem Cie do mnie po odbior motocykla minelo okolo 10 dni zanim ogarnales transport bo co drugi dzien pomysl byl inny. zaproponowalem osobisty odbior - nie wybrales niestety tej metody.

p.s. tlok i sworzen, ktory Ci 'zniszczylem mlotkiem' poleciles zamontowac w silniku a nie wymienic na nowy na moj koszt. to gdzie tu logika?
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 31895415_1633478190102147_5326102073761071104_n.jpg (79.4 KB, 34 wyświetleń)
__________________
buziaki

Ostatnio edytowane przez szynszyll : 04.09.2018 o 10:48
szynszyll jest offline